Velkoobchod

Obchodní firma Dastech s.r.o. vznikla v roce 1997. Na českém a slovenském trhu zastupuje evropského výrobce Vormann - tesařské kování, Raipolen - výrobce PVC madla na zábradlí pro panelové domy, Biohort - zahradní domky, Brinck - trubkové spojky.
 
     Pro firmy - velkoobchodní odběr

Obchodní firma Dastech s.r.o. vznikla v roce 1997. Na českém a slovenském trhu zastupuje Vormann - tesařské kování, Raipolen - výrobce PVC madla na zábradlí pro panelové domy, Biohort - zahradní domky, Brinck - trubkové spojky. 

V roce 2013 zahájil Dastech vlastní výrobu nových profilů madla pro panelové domy a otevřel výrobní program zaměřený na zahradní doplňky, který odstartoval úspěšným výrobkem zábrany truhlíků na okenních parapetech.
Dastech s.r.o. je dodavatelem pro stavební firmy, interiéry, podlahová centra, stavebniny, truhláře, živnostenské firmy, obchodní firmy a specializované prodejny. Zajišťuje prodej také koncovému uživateli. Dastech s.r.o. má stálou kancelář, firemní prodejnu a sklad v Lahošti u Teplic. Dopravní logistika je zajišťována přepravními službami s pokrytím po celé České a Slovenské republice.
Dastech buduje profesionální obchodní síť v České a Slovenské republice. Navazuje a udržuje úzkou spolupráci se svými obchodními partnery. Přes svá obchodní zastoupení, ale plně vnímá potřeby koncového zákazníka, poptávajícího se na dostupná a kvalitní řešení.
Jedním z důležitých aspektů, na kterém je postavena profesionalita, je kvalitní obchodní servis. Všichni zaměstnanci společnosti Dastech s.r.o. pečují o maximální spokojenost a informovanost svých odběratelů. 
Mnoho úspěchů Vám přeje kolektiv firmy Dastech s.r.o., výhradní zastoupení a výroba 

Kateřina Kovalčíková, obchodní oddělení +420 774 515 132

Vážený odběrateli, děkujeme, že jste se rozhodl u nás nakupovat za velkoobchodní ceny. Prosíme o provedení Vaší registrace. Vyplňte prosím údaje v poli "Nakupuji na firmu". Po provedení registrace Vám budou automaticky vygenerovány přístupové údaje, které Vám zašleme na Vámi zadaný e-mail. Po schválení Vaší registrace se již můžete přihlásit jako velkoobchodní odběratel a nakupovat za velkoobchodní ceny. Po přihlášení se Vám již budou zobrazovat pouze velkoobchodní ceny.

Najdete nás i na MALL.CZ