O nás

  20 let na českém trhu
     Obchodní firma Dastech s.r.o. vznikla před více než 20 lety. Jejím cílem je přinášet zákazníkům kvalitní produkty pro stavbu, dům i zahradu, tuzemských i zahraničních výrobců. Ve snaze nabídnout nejlepší možnou cenu a kvalitu.
     
  Oficiální dealer pro vybrané výrobce
    Postupně rozšířila svoji nabídku o kvalitní německé produkty, kterými jsou PVC madla pro panelové domy Raipolen, tesařské a stavební kování Vormann nebo hliníková trubková spojení Brinck, na které získala výhradní zastoupení na českém trhu. Postupně se přidávaly i další zajímavé výrobky, pro které má exkluzivní zastoupení. Jsou jimi infrazářiče ComfortSun pro použití v interiérech či venkovním prostředí nebo kvalitní zahradní domky na nářadí a zahradní boxy s 20-letou zárukou od rakouské společnosti Biohort. Některé z těchto produktů jsou dodávány také do stavebních marketů Hornbach, Bauhaus, Baumax a Obi.
     
  Vlastní výroba
    V roce 2013 společnost Dastech s.r.o. zahájila vlastní výrobní program zaměřený na doplňky pro bydlení. První vlaštovkou se staly zábrany truhlíků na okenních parapetech, které se téměř okamžitě staly hitem. Přidaly se treláže na zeď, neviditelný obrubník nebo pod plotové pásy, které zabraňují prorůstání trávy, na sekačkou těžko dostupná místa.
     
  E-shop Vybaveniprobydleni.cz
    Dalším logickým krokem bylo zahájení provozu profesionálního e-shopu Vybaveniprobydleni.cz, prostřednictvím kterého je možné veškeré výrobky zakoupit. V současné době je v nabídce již více než 30 000 výrobků dalších značek a zavedených výrobců. Pro zachování vysoké kredibility, jsou vybírány pouze výrobky nejvyšší kvality známých či neotřelých značek.
     
  100% zákaznický servis
    Společnost Dastech s.r.o., klade vysoký důraz na profesionální servis, s kterým má bohaté zkušenosti. Zákazníkům v případě zájmu poskytuje také odborné poradenství zdarma.
     
     
    Naše obchodní oddělení je Vám k dispozici v pracovní dny od 7:00 do 15:30 na bezplatné lince 800 310 320.
Najdete nás i na MALL.CZ