Knoch Infrarot-Technik Infračervená halogenová lampa univerzální - 1400 W White glare

Kód: CS-0800170
Akce
2 832 Kč –20 %
Obrázek
2 832 Kč –20 % 2 265 Kč / ks
10 dní
Příslušenství pro infrazářiče ComfortSun

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní halogenová lampa pro infrazářiče ComfortSun25
- Technická specifikace:
- 1400 W
- vydává bílé světlo 2700 st. Kelvina

Specifikace halogenových lamp pro infrazářiče ComfortSun

Lampa Low Glare: Infrazářiče vyzařují okamžité a přímé teplo. Využívají přeměny elektrické energie na tepelnou s nesmírně vysokou účinností, téměř 90%. Zbývající energie je využita na světlo. Nedochází tak k žádným ztrátám. V případě Low Glare je tepelný zářič osazený lampou, která mimo infračerveného záření vydává velmi nízkou hladinu světla. Uplatňuje se všude tam, je žádoucí nízká svítivost. Lampa má životnost více než 5000 hodin.

Lampa Golden Glare: Infrazářiče vyzařují okamžité a přímé teplo. Využívají přeměny elektrické energie na tepelnou s nesmírně vysokou účinností, téměř 90%. Zbývající energie je využita na světlo. Nedochází tak k žádným ztrátám. V případě Golden Glare je tepelný infrazářič osazený lampou, která mimo infračerveného záření vydává zlaté světlo. Proto se uplatňuje všude tam, kde chceme mít útulné prostředí jako u ohně. Lampa má životnost více než 5000 hodin.

Lampa White Glare: Infrazářiče vyzařují okamžité a přímé teplo. Využívají přeměny elektrické energie na tepelnou s nesmírně vysokou účinností, téměř 90%. Zbývající energie je využita na světlo. Nedochází tak k žádným ztrátám. V případě White Glare je tepelný zářič osazený lampou, která mimo infračerveného záření vydává bílé světlo, které slouží současně jako zdroj světla. Proto se uplatňuje všude tam, kde je žádoucí osvětlení. Lampa má životnost více než 5000 hodin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ