Dastech MO1 - madlo panelákové celoplastové, palisandr

Kód: 441509
192 Kč / m
6 - 8 týdnů
Plastová madla pro panelové domy MO1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celoplastové madlo na zábradlí pro panelové domy MO1:

- plast s velmi odolným povrchem

-vyráběno v délkách dle přání zákazníka

- je určené pro osazení pasoviny zábradlí v panelových domech o šíři 30 mm a výšce 8 - 10 mm

- program panelového madla MO1 nabízí jak madlo samostné, tak rohy, spojky a koncovky, které naleznete v příslušenství

- montáž madla na zábradlí je prováděna lepením výrobcem doporučenými lepidly.

Uvedená cena je za 1 bm madla.

Dastech s.r.o. obchodně zastupuje a vyrábí madla na zábradlí pro panelové domy. V nabídce najdete dřevěná madla DM1 a DM2, plastová madla DA1 a DA2 a nakonec celou řadu PVC madla.

Dřevěná madla přináší do interiéru chodby panelového domu luxusní a teplý dojem, ale na druhou stranu je dřevo měkké a choulostivé. Jeho životnost je menší v porovnání s ostatními materiály.

Plastová madla DA1 jsou rozměrově shodná se starými bakelitovými madly a lze je proto využít pro doplnění chybějících úseků, ale samozřejmě jsou především určená pro novou pokládku při revitalizaci chodeb.

Plastové madlo pro panelové domy DA2 je opatřeno Renolit fólií, která se používá na plastová okna. Madlo DA2 nabízí velmi kvalitní dekor dřeva s odolným povrchem.

PVC madla na zábradlí v panelových domech najdete u nás v provedení různých výrobců. Vlajkovou lodí je PVC madlo německé firmy Raipolen, zde lze nalézt moderní barvy současného interiéru. Madlo SKW1 výroby Dastech je nabízeno v základních barvách (černá, šedá a hnědá) nebo lze zajistit barvu dle vzorníku RAL. Madlo FA1 doplňuje řadu PVC madel na zábradlí v podobě robustnějšího provedení, také v základních barvách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ