Bioklimatické pergoly

Nabízíme produkty firmy VIOMAL, která je předním výrobcem hliníkových bioklimatických pergol se sídlem v Řecku.
Bioklimatický volně stojící pergolový systém, nabízející všestrannou ochranu proti slunci, větru a vlhkému počasí, vhodný pro bydlení i pro profesionální použití. Bioklimatický systém je ergonomicky navržený tak, aby nabízel stínění v malých nebo velkých venkovních prostorách, jako je zahrada, terasa, bazén. Provádíme profesionální montáž.

Vnitřní role a plissé - Viomal SA poskytuje širokou škálu systémů sítí proti hmyzu pro dveře a okna podle požadavků trhu. Systémy sítí proti hmyzu zahrnují plisované rolovací typy pro vertikální i horizontální použití. Všechny systémy sítí proti hmyzu Viomal poskytují ochranu před otravným hmyzem, zastínění, odolnost v nepříznivých povětrnostních podmínkách a nabízejí bezproblémovou funkci a vysokou kvalitu

Venkovní rolety - Investice do kvalitních rolovacích vrat zlepšuje izolaci a bezpečnost a přináší přidanou hodnotu vaší nemovitosti. VIOMAL věnujeme pozornost uspokojování potřeb zákazníků hloubkovým zkoumáním všech faktorů kvality. Viomal vyrábí lamely rolet ve dvou variantách, hliníkové polyuretanové lamely a extrudované lamely.

 

VL_pergola_DIY-1 VL_pergola_DIY-2_1 VL_pergola_DIY-3 

VL_Phoenix Apollo_42mm VL_oteviraci_dvere 

Venkovni_rolety Extrudovane_lamely Hlinikove_plechove_krabice Krabice

 

 

Více o produktu zjistíte zde

Najdete nás i na MALL.CZ