Knoch Infrarot-Technik Infrazářič ComfortSun25 2000W kolébkový vypínač - bílý

Kód: CS-5100121
Akce
8 872 Kč –20 % 7 097 Kč / ks
10 dní
Barva bílá, kolébkový vypínač, Low glare

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technická specifikace:
- příkon: 2000 W
- barva: bílá RAL 9010 FS
- ovládání: kolébkový vypínač
- typ světla: vydává nízkou hladinu červeného světla (typ 15)
- dosah účinku tepla: do 14m2
- způsob uchycení: a) na stativ b) na držák na zeď c) na držák na strop d) na trubku
- rozměry: délka 490mm
- ochrana a napájení: IP 25, 230V
- hmotnost: 2,4 kg
- délka kabelu 1,8 m
Součástí balení je krátký držák s upínacími prvky.
Infrazářiče ComfortSun ohřívají lidi, ne vzduch a jsou vhodné všude tam, kde je potřeba okamžité teplo.

K posezení na terase nebo předzahrádce je potřeba, aby nám bylo teplo. Obzvlášť ve večerních hodinách nebo chladnějším ročním období. Infrazářiče ComfortSun se o toto teplo postarají na vzdálenost několika metrů. Jejich účinnost dosahuje až 90 % spotřebované energie.
Infrazářiče je možné instalovat na pevno například do markýz, na zeď nebo stropu pergoly. Je také možné použít stojan a umístit je podle momentální potřeby.
Záření infrazářičů ComfortSun zahřívá pouze tělo a materiály, na které dopadá. To způsobuje, že 90 % použité elektrické energie se přemění na teplo v lidském těle a materiálech. Takto využít energii neumí žádný jiný systém ohřevu! Infračervené tepelné zářiče jsou výhodné, účinné, ekologické a bezpečné. To umožňuje moderní technologie, která nabízí účinnost až 90 %. Pouhých 10 % energie je transformováno na světlo. Proto infračervené tepelné zářiče spotřebovávají až o 30 % méně energie oproti srovnatelným systémům.

Varianty lampy, kterými jsou infrazářiče ComfortSun vybavené:
Lampa Low Glare vydává mimo tepelného infrazáření i nízkou hladinu světla. Asi 15%. Lampa má životnost 5000 hodin svitu. Infrazářiče osazené lampou Low Glare je vhodné použít tam, kde je nežádoucí zvýšení hladiny osvětlení.
Lampa Golden Glare vydává mimo tepelného infrazáření zlaté teplé světlo, které je podobné ohni v krbu. Zlaté světlo lampy Golden Glare navozuje příjemnou odpočinkovou atmosféru. Infrazářiče osazené lampou Golden Glare je vhodné použít pro navození pohodové atmosféry.
Lampa White Glare vydává mimo tepelného infrazáření bílé světlo 2700 st. Kelvina. Infrazářiče osazené lampou White Glare je vhodné použít tam, kde je žádoucí zvýšení hladiny osvětlení. Infrazářiče ComfortSun osazené lampou White Glare velmi dobře poslouží jako zdroj světla u stolování nebo čtení knihy. Nebo poslouží jako zdroj světla například v markýzách.

Štítky:
infrazářič, infrazářiče, infra zářiče, infrazářič do koupelny, koupelnový infrazářič, infrazářiče do koupelny, infrazářiče na terasu, infrazářič na terasu, infra, venkovní infrazářiče, infra topení do koupelny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ